Hikayemiz

Elif, Arapça alfabede Allah’ı sembolize eder. Ebcet hesabında sayı olarak 1’i simgeleyen harf, yüce yaratıcının birliğini ve tekliğini anlatır. Allah’ın adı Elif harfi ile başlar.

Hikayemiz

Mutlu Et Çevreni

Kişiye özel promosyon ürünleri ve özel hediyelerle çevreni mutlu et.

Mutlu Et Çevreni

Son Teknoloji

Acopy, tüm baskı uygulamalarınızda son teknoloji makine parkuru, sorunsuz hizmet, deneyimli tasarım ve teknik kadrosu ile yanınızda...

Son Teknoloji

Kurumsal

Konya'da hizmet veren Acopy dijital kopyalama ve baskı merkezi, “koşulsuz müşteri memnuniyeti“ prensibini benimseyerek birlikte çalıştığı kurum ve kuruluşları daha iyi yerlere taşımak adına durmaksızın hizmet vermektedir. 

Acopy olarak sektördeki ilk günümüzden bu yana müşteri memnuniyetini arttırma eksenli çalışıyoruz. Hizmet felsefemizi kurulduğumuz yıldan bu yana “Kalite” kavramı ve “Zamanında Hizmet” anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu anlayış doğrultusunda, sürecin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirdik.

Acopy, tüm uygulamalarınızda kaliteli ve sorunsuz hizmet ile yanınızda,Renkli Fotokopi Print, Scanner / Tarama, Ciltleme, S/B Dijital Çıktı - Plan Kopya, Poster Baskı, Fotoblok - Forex, PVC - Laminasyon, Siyah Beyaz Fotokopi, Dış Mekan Dijital Baskı, HP Latex, Yazı Kesim, Display Ürünler, Promosyon ürünleri gibi her türlü uygulamalarda en doğru çözüm ile hizmet vermektedir.

Acopy, tüm baskı uygulamalarınızda kaliteli, sorunsuz hizmet, deneyimli tasarım ve teknik kadrosu ile yanınızda...

Her zaman başarı ve mutlulukları paylaşmak dileği ile...
 

Hikayemiz

Elif, diklenmeden dik durmanın sembolüdür!

Elif, Arapça alfabede Allah’ı sembolize eder. Ebcet hesabında sayı olarak 1’i simgeleyen harf, yüce yaratıcının birliğini ve tekliğini anlatır. Allah’ın adı Elif harfi ile başlar.

Etimolojik yapısı itibariyle elif, tanışmak, kaynaşmak, sevmek, cana yakın olmak, dostlukta bulunmak anlamlarına gelen “ülfet” ile, bir şeyin müteaddit unsurlarını bir araya getirmek, arasını bulmak, imtizaç ettirmek anlamındaki “te’lif” mastarlarının türediği “e-l-f” kökündendir. İster harf ister sayı olarak düşünülsün,  Elif her zaman dik yazılır. Yeryüzünden göğe doğru duruşu ile de Allah’ı işaret eder. Allah isminin ilk harfi olduğu gibi evvel, âhir, ezel ve ebed sıfatlarının da ilk harfi olan “elif”, evvel ile âhiri, ezel ile ebedi Ahadiyet çizgisinde birleştiren semboldür.

Tüm bunların yanında tasavvuf geleneğinde Elif, “Allah” ın “Bir”liğini ifade eden bir “Vahdet” anlamına gelir. Bu anlayışa göre bütün harfleri, onların sebebi ve kaynağı olan Elif’te görmek, bütün varlıkları Allah’da görmek demektir. Çünkü Elif harflerin evveli olduğu gibi Allah da bütün varlıkların evvelidir. Yani Elif, Allah’ın  “Evvel”, “Âhir”, “Zâhir” ve “Bâtın” olan yegane “Bir” olduğunu ifade eder. İşte bu yüzden Elif’i bilmek her şeyi bilmek anlamına gelir.

 

Copyright 2014 © Acopy Dijital Kopyalama ve Baskı Merkezi
Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır
Design by HaneiGrafik